Produkte Featured

Specializuar në pajisje kazan
 • Biomass Boiler
 • Thermal Oil Heater
 • Gas Oil Boiler

pse na zgjodhet ne

Specializuar në kazan Pajisje

Huatai petrokimike Equipment Co., Ltd.

1 (1)
Boiler HTS petrokimike Equipment Co
Boiler HTS vendos një bashkëpunim afatgjatë me disa institute shkencore projektim, të tilla si Kina Instituti i Kërkimeve qymyr Xi'an Termike Institutit të Energjisë Research, Shandong energji për ngrohje dhe të energjisë elektrike dizajnimin instituti, Tianjin termike bashkë pushtet dizajnimin institut., LTD. Si dhe ndërton një marrëdhënie të favorshme bashkëpunimi me disa kolegje dhe universitete, duke përfshirë Universitetin Tsinghua, Universiteti Xi'an Jiaotong, Harbin Institute of Technology, Huazhong Universiteti i Shkencës dhe Teknologjisë, etj, të cilët vazhdimisht prezanton teknologji të avancuara ndërkombëtare, hulumtimin dhe zhvillimin e rezultateve për të arritur niveli i avancuar i efikasitetit të lartë termike, kursimit të energjisë, produktet për mbrojtjen e mjedisit, e cila ndihmon Boiler HTS të rritur forcën e përgjithshme në masë të madhe dhe të furnizimit të ... 【】 më shumë
 • style Enterprise
 • vërtetim
 • rasti Customer
 • 1 (1)

  i fundit

  LAJME

  • Huatai Co, Ltd ka marrë kualifikimin prodhuese e 7sets për WNS 10 ton të ulët kaldaja azotit avull nëpërmjet ofertave

   Huatai Co, Ltd ka marrë kualifikimin prodhuese e 7sets për 10 WNS ton të ulët kaldajave me avull azotit nëpërmjet ofertave. Ky projekt është aplikuar për ngrohjen e mbrojtjes veriperëndimor kufitar. Kompania jonë është hulumtim dhe zhvillim teknik, prodhimin, inspektimit të cilësisë, proje ...

  • Huatai Limited nga Share Ltd përgjigjur pozitivisht thirrjes së "një rrip dhe një rrugë" iniciativë

   Huatai Limited nga Share Ltd përgjigjur pozitivisht thirrjes së iniciativës "një rrip dhe një rrugë". Të bashkëpunojë me Sinopec Grupi për të përfunduar projektin e prodhimit PVC komplekse në Uzbekistan. Për një kohë të gjatë, Huatai Co, Ltd ka ndërtuar një shtëpi moderne kazan me efikasitet të lartë dhe Ene ...

  • Huatai dhe Xinxiang Hospital Central arritur një marrëdhënie miqësore dhe bashkëpunuese

   Duke u përballur me zgjerimin e shkallës mjekësore, Xinxiang spital qendrore vendosi për të futur mjedisore kaldaja mbrojtje me avull me gaz natyror si lëndë djegëse, të cilat përdoren kryesisht në dezinfektimin e përditshme, përgatitjet, ajer i kondicionuar, kuzhine qendrore dhe aspekte të tjera të spitalit. Pasi ka ...

  • Nxehtë furre ajrit kazan prodhuar nga Huatai është transportuar në Xinjiang xinlianxin Energy Chemical Co, Ltd

   Huatai e kërkimore të teknologjisë dhe të departamentit të zhvillimit, departamenti i prodhimit, cilësia e inspektimit departamenti, departamenti i shërbimit të projektit dhe departamenteve të tjera të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, me teknologji të fortë core, cilësinë e tij të klasit të parë e produktit dhe sistemit të përsosur të shërbimit, me sukses bashkë ...

  • Mirëpritur ngrohtësisht profesor Li Zhiguang për Huatai Co, Ltd Për drejtimin e punës dhe shkëmbimit

   Në mëngjesin e 23 dhjetorit, 2017, Z. Li Zhiguang, ish-profesor i Universitetit Harbin Industriale, vizitoi Huatai Co, Ltd për udhëzim. I shoqëruar nga Zhao Yunfeng, menaxher i përgjithshëm i kompanisë, dhe drejtori Tang dhe drejtor Leng e Xinxiang kaldajave Institutit Inspektimit, ata së bashku vis ...

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne